אם מחפשים אז מוצאים – המדריך למציאת יועץ SEO מושלם.

אני תמיד אוהב להזכיר לאנשים את הימים שבהם היינו יושבים על הרצפה משולבי רגליים ומחפשים ערכים רנדומליים ב״בריטניקה לנוער״ כדי להשלים עבודות לבית הספר. דאז, חיפוש מידע היה ממש כישור שהיינו צריכים לפתח. היום, כל מה שאנחנו צריכים זה לדעת איפה האותיות יושבות על המקלדת.

תוכן עניינים

עסקים בכל תחומי התעשייה משנים כיום את נקודת המבט שלהם באופן חד וממקדים משאבים וכוחות נרחבים מאי פעם בנוכחות הדיגיטלית שלהם. למעשה, יותר מ-60% מהעסקים הקיימים כיום מודעים לפוטנציאל שיש לאינטרנט בשיפור החשיפה והגדלת המכירות. 

השלב הראשון ביצירת נוכחות מקוונת לעסק שלך הוא יצירת אתר אינטרנט והתאמה מוקפדת שלו למנוע החיפוש. ללא קידום אתרים איכותי, יהיה קשה מאוד לאתר שלך להגיע לתוצאות ראויות במנוע החיפוש על ביטויי המפתח שלך. למרות שיש לא מעט בעלי עסקים שמאמינים כי קידום אתרים הוא דבר פשוט שהם יכולים לנהל בעצמם, מדובר במאמץ הכולל היבטים רבים ודורש יד מקצועית כדי להגיע להישגים אופטימליים.

למעשה, מחקרים שנעשו לאחרונה בתחום השיווק הדיגיטלי חושפים כי לגובה תקציב השיווק שלך אין כל משמעות אם אסטרטגיות הקידום שלך מיושנות ובלתי יעילות. לעתים, את מה שלא הצלחנו להשיג עם 2500 דולר בחודש, נוכל להפיק גם עם מאות שקלים כאשר אנו מפקידים את המשימה בידיים הנכונות. 

כדי להבטיח שנמצה את המיטב מהשיווק הדיגיטלי שלנו, הכול מתחיל ביועץ SEO שמחויב להצלחה שלך ושמביא עמו את חוד החנית של התחום. אז למה ללכת על יועץ אישי ולא לפנות כמו כולם לסוכנות דיגיטל? אלו כמה מהנקודות שחשוב מאוד לדעת.

יחס אישי שמבטיח לך התאמה מדויקת לצרכים

לב לבו של המאמץ השיווקי מתחיל באסטרטגיה הנכונה. לפני שבכלל נתחיל לתכנן את הצעד הראשון בתוכנית השיווק שלנו, עלינו לעצור ולהבין מי אנחנו. לימוד מדויק של תדמית המותג שלך, על כלל הערכים, הרעיונות ומרכיבי הזהות שהופכים אותו למה שהוא, הוא המפתח כדי לבנות נוכחות דיגיטלית שקל להתחבר אליה ושתמשוך את קהלי היעד שלך. לכן, מידת הקשב והקרבה של איש המקצוע שלך היא קריטית. יועץ SEO מנוסה מודע לעובדה הזו ומלווה אותך באופן צמוד לאורך כל התהליך. בעוד שבסוכנויות גדולות אנו עשויים להרגיש כעוד בורג במערכת משומנת היטב המנוהל במנגנון קבוע, שירות הבוטיק שמציע לך יועץ ה-SEO פותח בפניך הזדמנות לעבודה יצירתית ותוך חשיבה מחוץ לקופסא. עם זאת, יותר מכל, זו הדרך האידיאלית לומר לקהלי היעד שלך בדיוק מה המותג שלך שווה ולמה הוא הבחירה האידיאלית שלהם.

אידיאלי לחברות גדולות הזקוקות לליווי שוטף

אם העסק שלך נמצא רק בצעדים הראשונים שלו בתחום השיווק הדיגיטלי, קל ללכת לאיבוד בז'רגון המקצועי. האופן שבו אנשי קידום אתרים ומשווקים מדברים זה עם זה נשמע דומה במידה רבה להאזנה לדיון בבית המשפט. מדובר בשפה פנימית המובנת ליודעי דבר. כדי שהתהליך שלך יתנהל בשקיפות וכדי שתחושת השותפות והמעורבות תאפיין את התהליך כולו, חשוב שיהיה לצידך יועץ SEO שיתווך לך את כל ההיבטים.

הנחיה צמוד לצוות הפנימי שלך

לאחר שבחרת יועץ SEO מקצועי ואמין ובניתן יחד אסטרטגיית שיווק דיגיטלי מקיפה, נותר לך רק להבטיח שכל אנשי המקצוע ומקבלי ההחלטות בארגון שלך מיישרים עם כך קו. בסופו של דבר, אנו אלו שחתומים על התוכנית הזו וחשוב שנוודא שכל הצוות שלנו שותף למאמץ הזה. יועץ SEO בעל ניסיון יידע כיצד לגייס את הצוות שלך ויספק לו הנחיה שתאפשר לו לקדם אותך על הצד הטוב ביותר.

מה כוללת ההנחיה?

צוות השיווק שלך מורכב מיוצרי תוכן, אנשי מכירות, בוני אתרים ואנשי מקצוע רבים אחרים. מדובר במערך עובדים שמממש את היעדים שלך רק כשהוא עובד בתיאום מלא. יועץ ה-SEO שלך יבטיח שכל המערך השיווקי שלך הולך בכיוון הנכון. כשהנוכחות שלך ברשתות החברתיות, התוכן שמתפרסם בבלוגים, הסרטונים בערוץ היוטיוב של העסק ואפילו המסרים השיווקיים שעולים בשיחות המכירה הם עקביים ומיישרים קו עם האסטרטגיה שנבנתה בקפידה עם איש המקצוע שלך, נבנה משפך שיווקי חכם ומוקפד שמוכוון בראש ובראשונה לתוצאות.

כיצד מתנהלת העבודה השוטפת עם יועץ SEO?

קידום אתרים אינו תהליך חד פעמי, מדובר במשימת תחזוקה שיש לשמר ללא הרף. התחרות בדיגיטל היא מלחמה עיקשת ומתישה וכדי להמשיך להוביל בה, נדרש יועץ SEO שעומד כל הזמן על המשמר ומביא עמו את המגמות החדשניות ביותר.

• גוגל משכללת ומרחיבה את יכולות האלגוריתמים שלה כל הזמן. משמעות הדבר היא שהקריטריונים לדירוגי אתרים נעשים אלגנטיים ומתוחכמים יותר ככל שהזמן חולף. כאשר היועץ שלך שומר אצבע על הדופק לאורך כל חיי האתר, התוכן שלך נותר כל הזמן עדכני למגמות החדישות ביותר.

• היועץ שלך לומד ללא הרף את התנהגות המשתמשים ואת אסטרטגיות המתחרים שלך ודואג שתמיד יעמוד לרשותך המענה הנכון ביותר מולם.

• מחקר מילות המפתח מעמיק ומשתכלל ככל שהזמן חולף ומאפשר לך להשיג לידים חמים יותר ולמשוך לקוחות שיודעים בדיוק מה הם רוצים.

איך בוחרים יועץ SEO אידיאלי?

כדי להבטיח שנפיק את כל היתרונות שמציע לנו יועץ SEO, חשוב שנציב אל מול עינינו מספר דגשים עיקריים:

• בסופו של יום, התהליך נעשה מול אדם אחד. חשוב שנוודא שמדובר באדם שמבין אותנו, שאנו מתחברים לגישה השיווקית שלו ומעל הכול – אדם שאנחנו מרגישים אתו בנוח וסומכים עליו.

• טווח העלויות של שירותי קידום האתרים הוא רחב מאוד. איש מקצוע שמכיר היטב את עולם העסקים לרוב יראה גמישות ויוכל להתאים מחיר לצרכים ולהיקף הפעילות שלך. עם זאת, בסופו של יום מדובר בעבודה הגובה שעות רבות ולכן, מחירים נמוכים מדי הם פעמון אזהרה גדול שמעיד לא פעם על האיכות.

• חשוב שנברח כמו מאש מיועצים שמשחררים לאוויר הבטחות פומפוזיות. אף מומחה שיווקי לא יכול להבטיח לך להגיע לתוצאה הראשונה בגוגל או להכפיל את כמות הלידים שלך. יועץ צנוע שעושה את העבודה בביטחון יידע להציג בפניך נתונים בשטח ולהראות לך באיזה אופן באה לידי ביטוי ההצלחה.

• לבסוף, שקיפות היא ללא ספק שם המשחק. חשוב שנוודא שאיש המקצוע שלנו מעדכן אותנו בכל שלב כיצד מתקדם התהליך ומציג בפנינו דוחות.

ביג'אווי פותח לך שער של הזדמנויות בעולם הדיגיטל

במשך 8 שנים, ליווה איתי ביג'אווי ארגונים מובילים במשק הישראלי וסייע להם להשיג יעדים מרגשים וחסרי תקדים באסטרטגיית השיווק הדיגיטלית שלהם. 

רוצה לבנות נוכחות דיגיטלית מדויקת וייחודית? העסק שלך זקוק לדחיפה חזקה אל הפלטפורמות המקוונות? בתהליך אישי ומותאם לצרכי ואופי המותג שלך, האתר שלך יזכה לחשיפה שטרם יצא לך לחוות. 

 

לתיאום פגישת ייעוץ - השאירו פרטים:

מאמרים נוספים

רוצים לקבל ממני שיחת ייעוץ ללא עלות? אני כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול, הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!

איתי ביג׳אווי

איתי ביג׳אווי

חי את תעשיית השיווק הדיגטלי ב +10 השנים האחרונות ומרצה לשעבר במכללת ״הבצפר״ של איגוד חברות הפרסום, מלווה תהליכי SEO ושיווק דיגיטלי לארגונים בינלאומיים וישראלים גדולים.

רוצים לקבל ממני שיחת ייעוץ ללא עלות? אני כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול, הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!

איתי ביג׳אווי

איתי ביג׳אווי

חי את תעשיית השיווק הדיגטלי ב +10 השנים האחרונות ומרצה לשעבר במכללת ״הבצפר״ של איגוד חברות הפרסום, מלווה תהליכי SEO ושיווק דיגיטלי לארגונים בינלאומיים וישראלים גדולים.

בואו נכיר

שיחה נעימה על כוס קפה בבוקר

אנחנו צריכים פרטים כדי להגיע מוכנים לשיחה אתכם. בואו נכיר!
יש לכם אתר או עמודי סושיאל?
על מה נדבר?