שירותי קידום ממומן (PPC).

מטפסים לגבהים חדשים

מה זה PPC?

(קידום ממומן)

PPC – ראשי תיבות של PAY PER CLICK, הוא מודל פרסום שמתבסס על תשלום עבור הקלקה על מודעה. 

אתרים ומנועי חיפוש מציעים לנו את האפשרות להופיע (כמעט) בכל מקום אשר נרצה! בין אם מדובר במודעה שתוצג לאחר שמחפשים ביטוי מסויים בגוגל או במודעה שתוצג לקהל היעד הרלוונטי אלינו ברשתות החברתיות, במידה וגולש יקליק על מודעה שלנו, נשלם סכום מסויים עבור אותה הקלקה.

מחיר הקליק נקבע על ידי ניהול ״מכרז״ שמתנהל מאחורי הקלעים, בתחילת כל פרוייקט נגדיר תקציב חודשי שיקנה לנו כמות קליקים מסויימת – כמה קליקים נדרשים לקבלת פנייה או רכישה באתר? איפה להציג את המודעות שלכם ומה לכתוב בהן? תשאירו את זה לנו.

בואו נדבר.

אנחנו בונובו, ואנו כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול. אבל הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!

למה לעשות קידום ממומן?

מודל פרסום ממומן (PPC) מאפשר לנו להחשף במקומות שהכי טובים לנו ולהביא כמויות גדולות של מכירות או לידים בתקופת זמן קצרה מאוד.

ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק יאפשר לכם להחשף באופן מיידי במקומות הכי מדוייקים עבורכם, לשפר את מיתוג ומיצוב העסק ולנהל משפך שיווקי מסודר אשר בניהול נכון יכול להפוך ל״מכונת לידים״ שתגדיל משמעותית את המכירות בעסק

הגדלת החשיפה של המותג

קידום ממומן מאפשר לנו לתפוס מקום גבוה במנועי החיפוש או ברשתות החברתיות גם אם אנחנו עדיין לא מותג חזק בשוק, ובשיווק נראות היא הצעד הראשון.

גדילה מיידית בתזרים העסק

באמצעות קידום ממומן תוכלו להופיע באופן מיידי בשטחים המבוקשים ביותר ברשת, בדיוק לאנשים שמחפשים את השירות שלכם, תקבלו פניות כבר מהחודש הראשון והכסף החדש לא יאחר להגיע

חדירה מיידית לשווקים חדשים

רוצים להשיק שירות חדש?
 לפנות קהל שעד היום לא נחשפתם אליו?
עם קידום ממומן תוכלו להופיע באופן מיידי לקהל שמחפש את השירותים החדשים שפיתחתם

הכירו את בונובו. הכירו את אמיר.

נעים להכיר! אני אמיר גרובי, מנהל מחלקת הקידום הממומן של בונובו. יש לי מעל ל – 10 שנות ניסיון בקידום ממומן בגוגל ובפייסבוק ואני כאן כדי ללוות אתכם בג'ונגל של עולם הדיגיטל.

בתחילת כל פרוייקט ניפגש לשיחת הכרות מקיפה שאחריה נתקדם לבניית תוכנית שיווק מסודרת לצד יצירת הקריאטיב וסידור הנראות והתשתיות של הנכסים הדיגיטלים בעסק שלכם. 

נקים קמפיינים ממומנים בפייסבוק, אינסטגרם, גוגל וכל פלטפורמה רלוונטית ולאחר מכן אבנה עבורכם דאשבורד מותאם אישית לצרכים שלכם כדי שתראו מה קורה עם ההוצאות והכי חשוב עם ההכנסות שלכם.

 בנוסף, הדאשבורד גם יציג קמפיינים פעילים ומשימות שבוצעו בכל חודש ונעבור עליו יחד בכל שיחת סטטוס חודשית.

רוצים שנדבר?

 רוצים לשמוע הצעה לתוכנית שיווק ראשונית בשיחת זום? בואו נקבע שיחה!

ניהול סושיאל וניוזלטר.

מיתוג מיתוג מיתוג! ניהול עמודי סושיאל עם קריאטיב מתוחכם וקולע. באמצעות הרשתות החברתיות והניוזלטר נוכל ליצור קהילת לקוחות נאמנה לעסק שלכם, נתקשר איתם, נבין אותם ונוכל להגיש להם הצעה מדוייקת בדיוק כפי שהם רוצים.
קראו עוד על ניהול סושיאל וניוזלטר

שאלות נפוצות

תשובות לכל השאלות שרציתם לשאול

על מנת ליהנות מכל היתרונות הנלווים לשיטת הקידום הממומן (בגוגל ובפייסבוק כאחד) ועל מנת להפוך את הקמפיינים הממומנים שלכם לאמצעי שיווק אפקטיבי אשר יודע לספק לכם את התוצאות הרצויות, קיימת חשיבות רבה להיכרות מעמיקה עם תחום השיווק הדיגיטלי בכלל ומערכות הפרסום המיועדות לצרכי קידום ממומן בפרט.

כפועל יוצא מכך, מומלץ לשכור את שירותיו של מנהל PPC המתמחה בנושא ויודע לשים את הדגש על כל הנקודות המרכזיות אשר הופכות את הקמפיין הממומן למוצלח יותר ומשתלם הרבה יותר, וביניהן: פילוח נקודתי ומדויק של קהלי היעד הרלוונטיים עבורכם, איתור מילות מפתח/ביטוי מפתח לצורך הופעתן של המודעות הממומנות בהקשר של פעולות חיפוש בגוגל, בחירת מודל התשלום: על פי הקלקה או על פי מספר חשיפות, אופן הניסוח או העיצוב של המודעה הממומנת, וכמובן, מעקב דינמי אחר תוצאות הקמפיין הממומן ושינוי או התאמת המודעות בהתאם לממצאי הבדיקה.

חשוב לציין שקיימים הבדלים מינוריים אך משמעותיים בין מערכת הפרסום הממומן בגוגל ה-ADWORDS לבין מערכת הפרסום הממומן של פייסבוק, ולכן, קיימת חשיבות רבה להיכרות מקדימה ומעמיקה עם שתי מערכות הפרסום גם יחד, וזאת על מנת להגיע לכמה שיותר חשיפות ממוקדות של הקמפיין גם בפייסבוק וגם בגוגל.

בדומה לכל פעולת שיווק דיגיטלית ברשת, גם יצירת קמפיינים ממומנים מחייבת אתכם לאפיין בצורה המדויקות והממוקדת ביותר את קהלי היעד הרלוונטיים עבורכם.

הגדרה מדויקת של קהלי היעד, תאפשר לכם ליצור סדרה של מודעות ממומנות שכל אחת מהן משלבת בתוכה מסרים שיווקים העונים על צורך כזה או אחר הרלוונטי לגבי המוצרים/שירותים אותם אתם משווקים או אתר האינטרנט אותו אתם מקדמים באמצעות שיטת הקידום הממומן.

כמו כן, קיימת חשיבות רבה לאיתור מילות מפתח רלוונטיות במידה ואתם מנהלים קמפיין ממומן בגוגל ולעקוב אחר פעולות המתחרים שלכם העושים אף הם שימוש בשיטת הקידום הממומן בגוגל ובפייסבוק.

מעבר לכך, חשוב להגדיר את מטרות הקמפיין והתוצאה הרצויה לכם ובהתאם לכך לנסח ו/או לעצב את מבנה המודעות הממומנות ושלב בתוכן קריאה לפעולה.

חשוב לדעת – כיום, בסביבת התחרות ההולכת וגוברת ברחבי הרשת בכל תחומי המסחר, השירות והתעשייה, הקידום הממומן, עם כל היתרונות הנלווים אליו, איננו יכול לעמוד בפני עצמו והוא חייב להיות משולב באסטרטגיה שיווקית באמצעותה ניתן לפעול במספר מישורים במקביל לצרכי שיווק דיגיטלי מנצח ברשת.

תפעול וניהול של קמפיינים ממומנים בגוגל או בפייסבוק, הן פעולות הניתנות ליישום על ידי כל אחד ואחת מביניכם באמצעות שימוש נכון במערכות הפרסום המובנות המבוסס על היכרות מוקדמת עם כלי הניהול העומדים לרשותכם במערכות הפרסום השונות.

יחד עם זאת, על מנת להגיע לתוצאות הרצויות שלכם תוך פרק זמן סביר ומבלי לבזבז משאבים של זמן וכסף על ניסוי וטעייה, קיימת חשיבות רבה לשכירת שירותיה של סוכנות שיווק דיגיטלית המתמחה בתפעול וניהול קמפיינים ממומנים.

השירותים המקצועיים המוצעים לכם בכל סוכנות דיגיטל מובילה בתחומה, יאפשרו לכם לרכז את כל הפעילות השיווקית הדיגיטלית הנחוצה לכם במקום אחד וליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים המבוססים בין היתר על הניסיון המקצועי והמעשי של הסוכנות, אופן מדידת תוצאות הקמפיין בכל רגע נתון, תפעול נכון של הקמפיין בהתאם למטרותיו וסביבת התחרות הרלוונטית לגביו, ניסוח מודעות ממומנות המותאמות לקהלי היעד הרלוונטיים ועוד.

להלן מספר מונחים מקצועיים שחשוב שתכירו לפני פעילות כזו או אחרת של קידום ממומן:

PPC (PAY PER CLICK) מודל תשלום על פי קליק
CPM (COST PER MILLE) מודל תשלום לפי חשיפות של המודעה
CTA (CALL TO ACTION) קריאה לפעולה אותה חשוב לשלב במודעה הממומנת
CTR (CLICK THROUGH RATE) מדד יחס ההקלקות על גבי המודעות הממומנות
A/B testing. – שיטה יעילה ליצירת סדרה של מודעות ממומנות המיועדת לצרכי בחירת המודעה הפונקציונאלית ביותר עבורכם.

בואו נכיר

שיחה נעימה על כוס קפה בבוקר

אנחנו צריכים פרטים כדי להגיע מוכנים לשיחה אתכם. בואו נכיר!
יש לכם אתר או עמודי סושיאל?
על מה נדבר?