שיווק דיגיטלי.

מטפסים לגבהים חדשים

מה זה שיווק דיגיטלי ?

שיווק דיגיטלי מונח שמכליל בתוכו יער שלם של פלטפורמות וכלים שמשמשים למשימה די ברורה: אם עד היום היינו מדפיסים שלטי חוצות במטרה להגיע ללקוח שלנו, היום השלטים מגיעים אליו אל כף היד. החל ממנועי חיפוש ועד לקמפיין מכירות רחב היקף – כל מה שאתם זקוקים לו כדי לנווט בג׳ונגל של השיווק הדיגיטלי נמצא כאן.

בואו נדבר.

אנחנו בונובו, ואנו כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול. אבל הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!

למה לעשות שיווק דיגיטלי?

מודל פרסום ממומן (PPC) מאפשר לנו להחשף במקומות שהכי טובים לנו ולהביא כמויות גדולות של מכירות או לידים בתקופת זמן קצרה מאוד.

ניהול קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק יאפשר לכם להחשף באופן מיידי במקומות הכי מדוייקים עבורכם, לשפר את מיתוג ומיצוב העסק ולנהל משפך שיווקי מסודר אשר בניהול נכון יכול להפוך ל״מכונת לידים״ שתגדיל משמעותית את המכירות בעסק

כדאיות

הרעיון הבסיסי בשיווק דיגיטלי הוא הבנת הלקוח, הסגמנט שלו והצורה שבה הוא רוצה שיפנו אליו. כך, תוכלו להיות בטוחים שכל מאמץ שיווקי שלכם הולך למקום הנכון.

עלות

אל מול הפרסום והשיווק הקלאסי, כדי להרחיב את הפעילות הדיגיטלית שלכם לא נחוצים סכומי-עתק. עם תכנון נכון, גם  כלים אורגניים יוכלו להרים אתכם גבוה.

יעילות

כאשר יודעים איך לנצל את כל הכלים שברשותנו, האנליזות וכלי הפרסום, עומד בפנינו מאגר שלם של לידים פוטנציאליים, לקוחות ומשתמשים. יחד, אנחנו יכולים למצוא את המאגר הנכון בעבורכם.

רוצים לקבוע פגישה?

אנחנו כאן כדי להכיר אתכם, להבין את הצרכים שלכם ולעזור לכם לצמוח ולגדול. אבל הכל מתחיל בשיחה. בואו נדבר!

בואו נכיר

שיחה נעימה על כוס קפה בבוקר

אנחנו צריכים פרטים כדי להגיע מוכנים לשיחה אתכם. בואו נכיר!
יש לכם אתר או עמודי סושיאל?
על מה נדבר?